O nas

Serwis Dealer.BoatTrader.pl prezentuje dystrybutorów oraz serwisy zajmujące się sprzedażą i naprawą sprzętu wodnego (silników zaburtowych, jachtów/ łodzi motorowych i żaglowych, skuterów wodnych, ribów, pontonów oraz wszelkiego rodzaju sprzętu pływającego).

Każdą z prezentowanych w naszym katalogu firm, staramy się opisać adekwatnie do prowadzonej przez nią działalności, jednakże dane pochodzą zazwyczaj ze stron internetowych tych firm.

Zgodnie ze starą maksymą „Nie myli się ten, kto nic nie robi” zastrzegamy, iż dane opublikowane w serwisie mogą zawierać błędy, w związku z tym zachęcamy Państwa do współpracy przy tworzeniu tego katalogu i zgłaszaniu wszelkich nieprawidłowości w jego zwartości bądź działaniu.

Zachęcamy również do wyrażania swoich opinii na temat firm opublikowanych w tym katalogu.

/zespół BoatTrader.pl/

Translate

Najnowsze wpisy w katalogu firm BoatTrader

Wyróżnij firmę w katalogu, wzmocnij widoczność swojej firmy w wynikach wyszukiwania Googla
  • Katalog firm z branży sportów wodnych . Strony internetowe firm produkujących jachty oraz dealerów sprzętu wodnego
  • Od wygodnego obuwia z niską cholewką na skuter, przez klasyczne buty na motor uszyte ze skóry i membrany GORE-TEX, po sportowe modele do jazdy torowej – w bogatej ofercie IXS znajdziesz buty dla Ciebie.
  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: evinrude części do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi